NOVINKY

arr3ONLINE PLATBYVážení klienti, od 18.05.2024 spouštíme na našem e-shopu možnost online plateb. Od dnešního dne je... arr3NOVÝ DIZAJN E-SHOPUVážení klienti, dnešním dnem 10.05.2024 vám s radostí představujeme náš eshop v novém vzhledu. Po... arr3KORONAVÍRUS Situace - DORUČOVANÍ ZÁSILEKVážení zákazníci, Vážení přátelé,   všichne se nacházimé v komplikované životní situaci, která... arr3Nové zboží - NÁHRADNÍ PLNÍCÍ INKOUST !!!Od dnešního dne zaraďujeme do naší ponuky náhradní plníci inkoust pro značky HP, Canon a Lexmark.... arr3Skracena pracovni dobaDobry den, dne 01.11.2016 je nas eshop zavřen. Vase dotazy a otazky budou spracovani... arr3OZNAM - Vánoce 2014Vážení zákazníci,   náš online shop bude počas vánočního období uzavren. Všechny objednávky... arr3VÁNOCE 2018Vážení zákazníci, v období od 27.12.2018 do 28.12.2018 fungujeme v klasickom režime t.j. zásielky...

KONTAKTY

Big Boss Trade
Nerudova 6029/6
917 02 Trnava
tel: 00421 910 571 424
napíšte nám
Bankové spojení Fio banka CZ:
2200373118 / 2010

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

 

1.    Všeobecná ustanovení

 

Obchodní podmínky včetně reklamačního řádu, který je nedílnou součástí, platí pro nákup v internetovém obchodě www.kvalitninaplne.eu. Obchodní podmínky vymezují a práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele) a kupujícího (zákazníka).

Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti pro kupujícího, kteří vystupují ve vztahu s prodávajícím jako kupující spotřebitelé (dále „spotřebitel“ nebo „pondikatel“).

Právní vztahy mezi prodávajícím a spotřebitelem se řídí obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými zákonem č. 40/1964 Sb., občanským zákoníkem (dále jen „o.z.“), zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele a předpismi upravujícími vztahy mezi prodávajícím a kupujícím nepodnikatelem.

 

Právní vztahy mezi prodávajícím a podnikatelem se řídí uvedenými obchodními podmínkami a v rozsahu těmito podmínkami neupravenými zákonem č. 513/1991 Sb. (dále jen „o. z.“) a taky příslušnými právními předpisy upravujícími vztahy mezi prodávajícím a podnikatelem.

Prodávající se zavazuje informovat řádně kupujícího o vlastnostech výrobků, o způsobu použití a údržby výrobku. Jestli je to potřebné s ohledem na výrobek, zajišťuje prodávající potřebné informace v písemném srozumitelném návodu přiloženém k výrobku.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 o.z.

 

Vymezení pojmů

 

Spotřebitelská smlouva - smlouva kupní, smluvními stranami jsou na jedné straně spotřebitel a na druhé straně prodávající.

Prodávající  - osoba, která při uzavírání smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Jedná se o podnikatele, který přímo nebo prostřednictvím jiných podnikatelů dodává kupujícímu výrobky nebo poskytuje služby.

Spotřebitel (kupující) - osoba, která při uzavírání smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to fyzická či právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby za jiným účelem než pro podnikání s těmito výrobky nebo službami.

 

Kupující, který není spotřebitel - podnikatel, který nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky nebo službami. Tento kupující se řídí obchodními podmínkami v rozsahu, který se ho týká, a taky se řídí obchodním zákoníkem.

 

Uzavření kupní smlouvy – kupujícího objednávka je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je právoplatne uzavřena momentem doručení závazného souhlasu prodávajícího kupujícímu s tímto návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Od teto chvíle mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti, které jsou vymezeny kupní smlouvou a obchodními podmínkami.

 

Informace o uzavřené smlouvě a obchodních podmínkách

Potvrzením a odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s kompletnými obchodními podmínkami, a že s nimi souhlasí. Převzetí zboží kupujícím, jakož i závazná objednávka potvrzená prodávajícím, platí jako uznání/uzavření kupní smlouvy dle těchto obchodních podmínek. Kupující souhlasí se zněním obchodních podmínek v okamžiku odeslání závazné objednávky a je jimi vázán okamžikem uzavření kupní smlouvy.

 

Uzavřená smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím nezúčastněným stranám. Kupující má možnost před odesláním objednávky ji zkontrolovat a případně opravit. Tyto obchodní podmínky jsou zobrazeny na webových stránkách internetového obchodu www.kvalitninaplne.eu a je tak umožněna jejich archivace a reprodukce kupujícím.

 

Poskytnutí osobních údajů

Potvrzením objednávky dáva kupující prodávajícímu souhlas ke shromažďování, zpracování a archivaci údajů o kupujícím a jeho nákupech, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu kupujícím. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, Prodávající se zavazuje k ochraně osobních dat poskytnutých kupujícím. Osobní údaje budou sloužit pouze pro potřebu prodejce a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

V případě ukončení obchodního vztahu mezi prodávajícím a kupujícím (napr. ukončení registrace), nebo na žádost kupujícího, a to výslovným prohlášením písemnou formou a zaslaným prodávajícímu, budou tato data z archivu dodavatele odstraněna (vymazána).

 

2.    Objednávání

 

Objednávat zboží je možno způsoby:

- prostřednictvím elektronického obchodu (dále jen „e-shop“)

- elektronickou poštou (zaslaním e-mailu s objednávkou)

- telefonicky

 

Kupující je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce údaje potřebné k úspěšnému naplnění objednávky, t.j.:

- jméno, příjmení a bydliště

nebo

- obchodní jméno a sídlo kupujícího

- IČO a DIČ, je-li subjekt plátcem DPH

- název zboží a počet kusu

- jednotkovou cenu

- způsob dopravy

- dodací adresu

- všechny další údaje, které kupující považuje za důležité pro objednávku

 

Objednávka kupujícího je závazná pro obě strany okamžikem jejího potvrzení. V případě změny objednávky je změněná objednávka závazná pro obě strany okamžikem potvrzení změny objednávky prodávajícím. Prodávající není povinen akceptovat změnu objednávky v okamžiku, kdy již předal zboží dle původní objednávky přepravci. Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě, že objednané zboží není skladem, nebo objednané zboží se již nevyrábí, nebo se nedodává na trh dostupný pro prodávajícího, nebo je dlouhodobě nedostupné vinou nikoliv na straně prodávajícího.

 

3.    Dodací podmínky

 

Zasílání– Česká pošta do 4,99kg:

Zboží je možno kupujícímu zaslat na dobírku nebo po uhrazení celkové kúpní ceny platbou předem na bankovní účet,  prostřednictvím Česke pošty. Zasilku si přeberete na pošte jako doporucene psani resp. balik .

Cena pri platbe předem: 120,-kč s DPH , Cena pri dobírce: 150,-kč s DPH , 

Zasílání přepravní službou - GLS do 5kg:

Zboží je možno kupujícímu zaslat na dobírku nebo po uhrazení celkové kúpní ceny platbou předem na bankovní účet prostřednictvím kurýra GLS. Zasilka Vam bude dorucena na Vami zadanou adresu.

Cena pri platbe predem: 144,-kč s DPH , Cena pri dobírce: 180,-kč s DPH

Zasílání přepravní službou - GLS od 5,01 do 15kg:

Cena pri platbe predem: 198,-kč s DPH , Cena pri dobírce: 216,-kč s DPH

Zasílání přepravní službou - GLS od 15,01 do 100kg:

Cena pri platbe predem: 450,-kč s DPH , Cena pri dobírce: 480,-kč s DPH

Zasílaní přepravní službou - PACKETA - odběrné místo  do 5kg

Platba v hotovosti/kartou na mísťe: 150,-kč s DPH

V pripade, že ze strany prodejce nastane situace, ktera znemozni dodani objednavky Českou poštou vyhrazuje si prodejce pravo dodat zbozi Kuryrem, avsak suma za dopravu se pro kupujuciho nezmeni tzn. vyska postovneho bude uctovana rovnaka jako vyska postovneho v jeho objednavce. Vše, aby bylo zabezpečeno dodani co nejdrive ke kupujicimu. Kupujici bude o expedovani kuryrem informovan e-mailem.

Vše, aby bylo zabezpečeno dodani co nejdrive ke kupujicimu. Expediční lhuta objednávky je 1 - 7 pracovných dní ode dne objednaní kupujicim.

Každý kupující je povinen bezprostředně při dodání objednávky překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, poškození krabice atd.). Spotřebiteli je tento postup doporučen s ohledem na předcházení případných problémů spojených s pozdější reklamací dodávky. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku doporučujeme okamžite oznámit prostřednictvím e-mailu na adresu predaj@kvalitnenaplne.eu, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem, nebo poštou prodávajícímu.V případě odmítnutí převzetí zboží zaslaného prostřednictvím přepravce na základě platné objednávky potvrzené prodávajícím z jiných než zákonných důvodů je prodávající oprávněn po kupujícím požadovat náhradu škody, která bude prodávajícímu způsobena.

Prodávající garantuje spotřebiteli, že zboží je v okamžiku převzetí ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad, a to ve smyslu § 616 o.z. Při rozporu dodaného zboží s kupní smlouvou má kupující nároky vůči prodávajícímu ve smyslu § 616 o.z.

 

4.    Platební podmínky

 

1.)      Převodem na základě napr. potvrzeni objednavky na email resp. zaslani faktury na email

2.)      Dobírkou při doručení zboží

Poskytovatel platební brány, společnosti Comgate, a.s : https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
platební metody - platba kartou

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou
https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

5.    Zrušení smlouvy dohodou

Prodávající je oprávněn, dle svého uvážení, na základě žádosti kupujícího zrušit kupní smlouvu dohodou za podmínek v této dohodě ujednaných. Základní podmínkou pro případnou dohodu o zrušení kupní smlouvy je, že kupující vrátí prodávajícímu zboží nepoškozené, neopotřebované, kompletní včetně příslušenství a v originálním nepoškozeném obalu a jedná se o zboží, které má v okamžiku návrhu na zrušení smlouvy prodávající dále v ponuce, nejedná se o zboží upravené podle přání zákazníka, nepodléhá rychlé zkáze, opotřebení či zastarání. Dohoda o zrušení kupní smlouvy musí mít písemnou formu a lze ji uzavřít jedině spolu s předáním zboží. V případě odmítnutí návrhu kupujícího na zrušení kupní smlouvy dohodou prodávajícím, nemá kupující nárok na náhradu nákladů spojených s podáním neakceptovaného návrhu, který byl prodávajícím odmítnut. Tím není dotčeno právo spotřebitele odstoupit od smlouvy dle čl. 6 těchto obchodních podmínek.

 

6.    Odstoupení od smlouvy

 

I.                    Spotřebitel

Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím prostředků komunikace na dálku, tj. telefonu, emailu a e-shopu, má kupující spotřebitel právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, kdy v této lhůtě musí kupující spotřebitel doručit prodávajícímu úkon, se kterým současná platná právní úprava spojuje projev vůle směřující k odstoupení od smlouvy. Spotřebitel může toto své právo na odstoupení od smlouvy realizovat tím, že na vlastní náklady zašle zboží prodávajícímu na jeho adresu prostřednictvím některého z přepravců spolu s písemným projevem vůle od smlouvy odstoupit. Při odstoupení od kupní smlouvy kupujícím spotřebitelem ve lhůtě 14 dnů ve smyslu § 53 odst. 7 o.z. má kupující právo odstoupit bez jakékoliv sankce, tím není dotčen nárok prodávajícího na úhradu nákladů spojených s vrácením zboží.

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů a ostatní dokumentace a to včetně přiložených polepů apod. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, Vám budou finanční prostředky za zboží vrácené převodem na Váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem.

V případě poškození zboží v době jeho držení kupujícím spotřebitelem, či bude-li zboží nekompletní, bude po spotřebiteli nárokováno bezdůvodné obohacení ve smyslu § 457 Obč.Z., které vzniklo spotřebiteli, tj. vyhrazujeme si právo uplatnit odpovídající kompenzaci za snížení hodnoty vracené věci. Tím není dotčen nárok spotřebitele na odstoupení od smlouvy bez jakékoli sankce. Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o koupi zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího spotřebitele, jakož i při koupi zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení a zastarání, dále při koupi audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal.

 

II.                  Podnikatel

Prodlení prodávajícího s dodáním zboží se považuje za nepodstatné porušení smlouvy vyjma ustanovení § 345 odst.2 obch.zák. V případě, že prodávající nedodá zboží ani v novém termínu dohodnutém s podnikatelem, je podnikatel oprávněn od smlouvy odstoupit, kdy toto odstoupení musí být písemné a musí být doručeno prodávajícímu. Podnikatel není oprávněn odstoupit od smlouvy v důsledku prodlení prodávajícího, pokud mu byla doručena zpráva o tom, že plnění dle kupní smlouvy již bylo odesláno na adresu kupujícího.

Pokud je zboží dodáváno v plastovém obalu, který je podnikatelem zničen a zboží po vrácení z důvodu odstoupení nelze již prodat jako nové, má prodávající nárok na náhradu znehodnocení zboží, kdy výše znehodnocení je určena jako rozdíl mezi kupní cenou, za které bylo zboží prodáno, a kupní cenou, za které je možno zboží prodat jako použité.

 

 

7.    Reklamace a záruční podmínky

 

1. Na veškeré zboží se vztahuje 24 měsíční záruka, reklamace jsou vyřizovány bez zbytečných průtahů a to vždy maximálně do 30 ti dnů od obdržení reklamovaného zboží.

 

Záruka se nevztahuje na:

 

a) nesprávné použití výrobku

b) nesprávné skladování

c.) neodborni manipulovaní s vyrobkem

d.) při spotřebovaní materiálu do tiskáren pod hodnotu 30% jeho celkové kapacity, záruka končí.

 

O skutečnosti vady zboží nás prosím předem informujte na email predaj@kvalitnenaplne.eu

 

Reklamované zboží prosím zasílejte na sídlo firmy

 

2.Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje poskytnutá záruka.

 

3.Povinnosti prodejce !

 

(a) Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla bezplatně a bez zbytečného odkladu odstranena. Není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, může kupující požadovat výměnu věci, nebo týká-li se vada jen součásti věci, výměnu součásti. Není-li takový postup možný, může kupující od smlouvy odstoupit.

 

(b) Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu věci nebo má právo od smlouvy odstoupit.

 

 

Závěrečné ustanovení

Platné obchodní podmínky jsou k dispozici na internetových stránkách Prodávajícího a každý Kupující má při koupi zboží na tyto obchodní podmínky přístup a s těmito má možnost se seznámit. Prodávající je oprávněn obchodní podmínky doplňovat či měnit v souvislosti se změnou platné právní úpravy s v souvislosti se změnou na trhu zboží, které nabízí.

 

8. Rady pro uživatele tiskáren:

 

1.Používání neoriginálních náplní neovlivní kvalitu tisku, ale pouze muže omezit některé informační funkce pri některých značkách výrobcu tiskáren (např. informace o stavu inkoustu v náplni = pozn. funkce stavu hladiny inkoustu náplně bude obnovena pokud se rozhodnete pro opetovné použití originální náplně.).

 

 

2.Použitím neoriginálních náplní je při omezení funkce sledování hladiny inkoustu, nutné sledovat stav inkoustu vizuálně při tlači!

 

 

3.Nikdy nepoužívejte tiskárnu bez inkoustových kazet!

 

 

4.Prodávající nenese zodpovědnost za případné poškození tiskárny nerespektováním výše uvedených pokynů resp. přiložených návodu na obsluhu!

 

Provozovatelem obchodu je firma:

Big Boss Trade, Nerudova 6, 917 02 Trnava, Slovensko

IČO: 44074255, IČ k DPH: SK1079165021

predaj@kvalitnenaplne.eu

00421 910 571 424

 

 

Všechny obrázky jsou ilustrativní a slouží jenom k vizuální identifikaci náplní pro naše zákazníky.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YmFiMDA